rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg oceny EWY MINGE ! Projektantka Regina Baj Zdobywcą Tytułu NAJLEPSZY W MIEŚCIE. W wygranym Turnieju REALITY SHOW rozstrzygniętym pomiędzy salonami z Lublina w TELEWIZJI TTV uznana została za najlepszą specjalistkę od suken ślubnych w mieście! Najpiękniejsze suknie,najlepiej dobrane i najładniej dopasowane :-) ul. GŁĘBOKA 8A tel.815280017 od Pon. do Piątku GODZ. 11 do 18 . Ważne INFO na DOLE strony !
LS
Zawsze najnowsze trendy w modzie ślubnej ! Suknie Ślubne Lublin 2020 Super Kolekcja u pani Reginy !

LEONIA czyste piękno malowniczy wyraźny wzór koronki a zarazem lekkość i delikatność wykonania

Dodany przez: Admin

9633 wyświetleń
zgłoś
OGLĄDANE TUTAJ SUKNIE SĄ TEŻ W SALONIE ! Pani Regina jest doświadczoną ekspedientką, ale także jest projektantką sukien ślubnych, stylistką mody, oraz PRAKTYKIEM bo jest też krawcową - To najlepszy ekspert od sukien w mieście min. wg EWY MINGE ! Zapraszamy : Salon Regina Diamante ul. GŁĘBOKA 8a LUBLIN. CZYNNE od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU 11-18, Ważne iNFO u dołu strony !

Zobacz więcej

NAJCZĘSTSZE PYTANIA : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Tak,trzeba, ponieważ sporo pań zamawia termin wizyty i można trafić na zajęte godziny. Czy można uszyć suknię ślubną na zamówienie według WŁASNEGO pomysłu- zdjęcia i nie z naszej kolekcji? Oczywiście u pani Reginy TAK. Od samego początku mamy w ofercie krawieckie - miarowe szycie sukien ślubnych, dlatego tak wiele o nich wiemy. Efekty min. można zobaczyć na zdjęciach na naszym FB. W naszym salonie unikamy efektu PRZEBRANIA do ślubu, że jest się w ładnej ale jak nie w swojej sukni ! Pani Regina jest doświadczoną wieloletnią stylistką ślubną i projektantką, a także krawcową : krojenie, szycie, dopasowywanie, nanoszenie poprawek, modelowanie do figury ! Jedno spojrzenie i od razu widzi w czym będzie dobrze, w jakiej sukni, w jakim kroju do sylwetki,jakie modelujące cięcia w gorsecie, jaki kolor i ozdoby do typu urody, a także co jeszcze w PÓŹNIEJSZYM CZASIE przy realizacji podkreślić, czego nie podkreślać itd. DODATKOWO każda pani PRZY ODBIORZE swojej sukni do domu przechodzi pod okiem p. Reginy opracowany przez nią specjalny KURS bardzo ułatwiający komfortowe funkcjonowanie w sukni ślubnej : Jak poruszać się z gracją przez całą uroczystość.Jak ładnie siadać,klękać,wstawać,jak wiązać gorset,jak upinać welon itd.??? !!! :-) Suknie princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho i litery A u nas w NOWYM Mega Dizajnie! SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU PRZY UL. GŁĘBOKIEJ 8A W LUBLINIE . Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00 Kontakt tel. 81 528 00 17
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych